临沂市汽车站省内班车时刻表
站点 发车时间 车型 济南 5:45/6:10/6:35/7:00/7:20/7:40/8:00/8:15/8:308:40/9:00/9:20/9:40/10:00/10:20/10:45/11:10/11:35/12:00/12:10/12:25/12:40/12:55/13:10/13:25/13:30/13:40/13:50/14:00/14:10/14:25/14:40/15:00/15:15/15:30/15:45/15:55/16:10/16:30/16:50/17:10/17:35/17:45/18:00/18:15/18:30/ 依维柯 7:40/8:20/9:00/9:40/10:10/14:40 韩国现代 7:10 金龙 6:00-12:00 每40分钟一班12:20-14:50 每25分钟一班15:20/15:40/16:20/16:50/17:20/17:50 大宇 17:00/17:30 小宇 青岛 5:40/6:00/6:20/7:00/7:20/7:40/8:10/8:30/9:00/9:40/10:20/11:00/11:20/11:40/12:00/12:10-13:10 每10分钟一班13:30-18:00 每15分钟一班 依维柯 8:00/9:00/9:40/10:30/13:20/14:25 大宇 6:40/7:00/8:40/9:20/10:00/10:40 金龙 黄岛 7:40/9:00/13:10 中级客车 胶南 14:10(暂停) 即墨 7:00/12:50 日照 6:30/7:00/7:20/7:40/8:00/8:20/8:40/9:00/9:10/9:20/9:35/10:00/10:10/10:20/10:50/11:0511:35/11:50/12:00/12:30/13:00-15:00 每20分钟一班15:10/15:20/15:30/16:00/16:10/16:40/16:50/17:15/17:30/17:45/18:00 依维柯 6:20/7:00/7:50/8:50/12:30/13:30/14:10/14:50 金龙 9:50/10:40/11:20/15:50/16:30/17:10 `星王`小宇 11:50/17:50 箭牌 张店 6:00-8:00 每30分钟一班9:00/9:30/10:00/10:40/11:20/12:00/12:30/13:10/13:50/14:20/15:50/16:30/17:10/17:50 依维柯 7:20/8:20/9:20/13:30/15:00/16:00 大宇 周村 7:00/15:30 中级客车 枣庄 6:20/6:50/7:20/7:40/8:00/8:30/9:00/9:10/9:40/10:10/10:35/11:00/11:30/12:00/12:30/12:50/13:20/13:40/14:00/14:30/15:00/15:2515:50/16:15/16:40/17:10/17:40/18:00 依维柯 聊城 7:00/8:00/9:00/12:40/13:30/14:20 中级客车 德州 14:30(暂停) 潍坊 6:20/6:50/7:258:00-12:00 每40分钟一班12:50-15:50 每30分钟一班 依维柯 9:10/13:00/14:00 大宇 昌邑 6:00/12:20/16:20/16:50 中级客车 青州 8:20/13:00/14:00/14:50/15:30 中级客车 菏泽 6:20/7:20/8:40/9:40/12:40/13:40/15:20/17:00 依维柯 6:30/7:30 大宇 17:40 小宇 东明 14:30 大宇 济宁 7:00/7:40/9:30/10:20/11:00/12:30/13:30/14:1015:00/15:50/16:20/16:50 依维柯 8:30/9:50 大宇 威海 5:40/6:20/7:20/8:20 中级客车 兖州 6:10/7:20/9:00/12:20/12:50/13:20/13:50/15:4016:40 依维柯 滕州 7:00/8:20/9:50/10:20/10:50/11:20/11:50/14:0015:00/16:00/16:30/17:00/17:30/18:00 依维柯 6:20/13:00 金龙 烟台 5:40/6:40/7:30/8:00/10:20/11:00 中级客车 7:00/8:00/9:00/14:40 大宇 12:30/13:20 小宇 15:30 金龙 招远 6:20/7:30/9:20/11:20/13:00 中级客车 东营 6:00/7:20/8:00/8:40/9:20/12:40/13:20/14:00/14:40/15:40/16:40 依维柯 6:40 小宇 新泰 8:40/9:40/10:20/14:40/15:40/16:40 中级客车 泰安 7:20/8:20/9:20/10:20/12:40/13:20/14:00/14:40/15:40/16:20/17:00 依维柯 7:00/8;00/9:00/10;30/11:30/13:30/14:00/15:00/17:00/18:00 大宇 莱芜 6:40/7:30/12:40/14:00/14:50/15:40 中级客车 滨州 7:40/13:00/14:00 依维柯 嘉祥 8:10/14:40 依维柯 金乡 8:50/13:00 依维柯 文登 5:40 依维柯 乳山 6:00 依维柯 蓬莱 7:00/10:00 小宇 单县 13:30 依维柯 昌乐 7:20 莱阳 13:40 樱桃 15:00 邹县 14:00/15:10 黄县 6:40 宁阳 13:40 高塘 16:00